Genital Bölge Ağdası Nasıl Yapılır?

İstenmeyen tüylere karşın bir çözüm önerisi olarak geliştirilen ağda, kadınların en çok ihtiyaç duydukları ekipmanlar arasında gösterilmekte.

Genital Bölge Ağdası Nasıl Yapılır istenmeyen tüylere karşın bir çözüm önerisi olarak geliştirilen ağda, kadınların en çok ihtiyaç duydukları ekipmanlar arasında gösterilmekte. Uygulanması durumunda 1 aya varan pürüzsüzlük durumu özellikle yaz aylarının en çok aranan durumları arasında gösterilmekte. En ufak tüyü dahi kökünden alarak temiz ve canlı bir cilt görünümü meydana getiren ağda, ilk başlarda acemilik nedeni ile oldukça fazla can yanmasına neden olmakta. Her bölge tüy yoğunluğuna bağlı olarak çeşitli miktarda acı durumu meydana getirirken genital bölgenin ağda durumu birçok kadını korkutmaktadır. Son zamanlarda Genital bölgelerde kullanılmak üzere geliştirilen özel ağdalar yaygınlaşmış standart ağlardan farklı olmayan bir görünüm ile piyasaya sunulmaya başlanmıştır.

Genital Bölge Ağdası Nasıl Yapılır Genital bölge için özel olarak alınan ağdalar, tüylerin ve kılların yoğun bulunduğu alanlara tam oturuş meydana getirerek üst düzey bir performans alımını ortaya çıkarmaktadır. Ağdaya başlamadan önce bikini bölgesine sürülecek pudra kılların birbirine karışmasını engelleyerek düz bir görünümün oluşmasına olanak sağlamakta. Pudra sürümü meydana gelebilecek ağrı ve acıyı minimuma indirerek rahat bir ağda yapımına olanak sağlamakta. Uygulama aşamasına gelecek olursak; ister normal ister genital bölge için geliştirilen özel ağdalar kesinlikle bir makas yardımı ile ufak parçalara bölünmelidir. Büyük bir alandan ziyade ufak ufak ilerlemek acının tamamen ortadan kalkmasına olanak sağlamakta. Bunun için bölgenin önceden nemlendirilmesi alınacak sonuçların daha kolay bir şekilde meydana gelmesini sağlamakta.

Genetial Bölge üzerine yapılacak ağdalar sırasında tüy ve kılların uzunluğu büyük etken olarak gösterilmekte. Uzun kıllar ağda işleminin oldukça zorlaştırması ve acı hissini artırması nedeni ile öncelikle kılların boylarını kısaltmak gerekmektedir. Kısalan kılları almak ağdalar için daha kolay ve basit olduğu uygulamalar sırasında gözlemlenmiştir.  Eğer ağda tek seferde kılların tamamını alamazsa bu bölgeye tekrardan ağda işlemi kesinlikle uygulamayın. Kalan kıl ve tüyler için cımbız kullanabilir ve bölgenin temizliğini tamamen bitirebilirsiniz. Tahriş olma ihtimali en yüksek olan bölge olmasından dolayı ağda işleminin ardından krem uygulayabilir, tahrişleri büyük oranda önleyebilirsiniz. Ağda kullanımına alışık olmayan kişiler, birkaç denemeden sonra acısız ve ağrısız olarak bikini bölgelerine rahatlıkla işlem uygulayabilirler.

 

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saç Bakımı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde kıvırcık saç bakımı, kıvırcık saç bakımı bayan ve kıvırcık saç bakımı bitkisel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir